Sds Hazırlama Programı


Güvenlik Bilgi Formu (MSDS/SDS/GBF), ülkemizde ve birçok ülkede yasal mevzuatlar gereği hazırlanması ve kimyasalların çevreye ve insanlara verdiği zararlılığın belirtilmesini amaçlayan çok önemli bir belgedir. Güvenlik Bilgi Formu manuel olarak hazırlanabilen bir formdur. Fakat günümüzde zamana karşı bir yarışın olduğunu düşünürsek. İşlerimizi hızlı ve hatasız bir şekilde yapmak büyük bir önem taşımaktadır.

LogicSDS, tüm bu karmaşık ve zaman gerektiren işleri hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmanızı sağlayacak bir yazılımdır. LogicSDS ile güvenlik bilgi formları hazırlamak çok hızlı ve çok güvenli. Sizin yerinize hesaplamaları yapan bir yardımcı işlerinizi oldukça hızlandıracak ve rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Üstelik tüm bu işlerinizi Türkçe dahil 36 dilde ve bu ülkelerin yönetmeliklerine uygun bir şekilde Güvenlik Bilgi Formu (MSDS/SDS/GBF) hazırlayabilirsiniz.

LogicSDS, içerisinde bulunan etiketleme modülü ile etiketlemelerinizi ilgili ülke mevzuatına tam uyumlu etiketler çıkartabilirsiniz. Devamlı güncellenen madde veri tabanı sayesinde güncel yönetmelikler ile güvenlik bilgi formu hazırlayabilir, tek seferde 4 farklı dilde etiket basabilir ve etiketlerin boyutlarını seçebilirsiniz.

 

sds hazırlama programı

MSDS Programı © 2020. Tüm Hakları Saklıdır. Web Yazılım